80-314 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 303
(teren zakładów FALA)
tel/fax.: 58 341 84 41, tel. kom.: +48 607 128 996

Tablice elektroniczne   Kasetony (płaski ekran)   Kasetony (tłoczony ekran)   Litery podświetlane   Grafluxy   Tablice   Pozostałe wyroby   Druk cyfrowy     KONTAKT - MAPA


Litery  styrodurowe

LITERY STYRODUROWE oraz ZNAKI GRAFICZNE ZE STYRODURU i STYRODUROWE FORMY PRZESTRZENNE wycinane są na nowoczesnym ploterze termicznym sterowanym komputerowo, z lekkiego materiału polimerowego - STYRODURU do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.
Styrodur (polistyren ekstrudowany), to znakomity materiał używany w przypadku gdy elementy mają stały kontakt z wilgocią.
Dzięki swoim doskonałym właściwościom (odporność na czynniki biologiczne, mróz, niską chłonność wilgoci) nadaje się do wykonywania zewnętrznych elementów
identyfikacji Firmy wymagających osiągnięcia efektu 3D (trzeci wymiar).

Stosowana technologia cięcia styroduru zapewnia wierne odwzorowanie projektu (dokładność do 0,50 mm). System umożliwia wykonanie elementów liter przestrzennych o prawie nieograniczonych wymiarach. Elementy wycięte ze styroduru mogą mieć dowolne wykończenie powierzchni pod względem kolorystyki jak i faktury. Podstawowym wykończeniem jest malowanie natryskowe matową farbą akrylowo-lateksową (Tikurilla) w pełnym zakresie kolorów wg palety RAL.
Proponujemy także inne wykończenia w formie naklejonego lica z plexi, PCV i innych tworzyw w różnych kolorach i grubościach.
Ceny na wykonanie liter z dodatkowym licem kalkulowane są indywidualnie.
Projekty prosimy przesyłać w postaci plików przygotowanych w programie Corel Draw (do wer. 14), skala 1:1, wszystkie czcionki zamienione na krzywe zamknięte.
W przypadku innych formatów plików należy się liczyć z dodatkowym kosztem przygotowania lub adaptacji projektu.

PRZYKŁADOWE CENY NA LITERY STYRODUROWE
(minimalna wartość zamówienia 50 zł netto)CENY PRZY JEDNORAZOWYCH ZLECENIACH PRZEKRACZAJĄCYCH 200 zł netto.

Podane wyżej ceny obejmują: wycinanie liter oraz koszty materiałowe. Należy do nich doliczyć 23% podatku VAT.
Ceny przyjęto przy założeniu, iż obrys litery zamyka się w kwadracie, w innym przypadku do określenia ceny należy przyjąć większy wymiar litery lub znaku.
Podane ceny nie obejmują kosztów klejenia elementów litery w przypadku gdy jej wymiary przekraczają obszar roboczy płyty (1220 x 570 mm).
NATRYSKOWE MALOWANIE POWIERZCHNI obejmuje przygotowanie do malowania (klejenie przecięć).
Cena za malowanie i uszlachetnianie powierzchni wyliczana jest indywidualnie dla każdego zlecenia (opłata minimalna 50 zł netto + koszt farby za jeden kolor).

  --------->   OFERTA SPECJALNA SKIEROWANA DO WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NAMI AGENCJI REKLAMOWYCH   <--------- 


PRZYKŁADOWE REALIZACJE LITER, ZNAKÓW GRAFICZNYCH, LOGO ZE STYRODURU.
    Zaprzyjaźnione strony:      

Ostatnia aktualizacja .... czwartek 9 października 2014 r.